משרד עורכי דין פרידמן-נאמן 03-5460707


משרד עורכי דין פרידמן-נאמן

אני מאמין

מקצוע עריכת הדין הינו מקצוע תובעני וקשה אשר מצריך מכל הצדדים, הן עורכי הדין והן לקוחותינו, סבלנות ואורח רוח עת אנחנו מנהלים עבור לקוחותינו תיקים משפטיים או מנהלים בעזרתם ועבורם משא ומתן לרכישת דירה למשל.
אנו מאמינים בהשגת התוצאה הטובה ביותר עבור קהל לקוחותינו במינימום זמן, מינימום הוצאות ומינימום עוגמת נפש עת מדובר בהליך משפטי. כמו כן, אנו עובדים ללא דחיות וללא עיכובים שכן, כאשר לקוחותינו מרוצים אנחנו מרוצים.

אנו מאמינים כי בבואכם לבחור משרד עורכי דין שייצג אתכם ואין זה חשוב באיזה תחום, עליכם להתרשם ראשית מאישיותו של עורך הדין, מיושרו המקצועי, טוהר מידותיו ומבקיאותו ברזי המשפט.

ההליך המשפטי והסוגיות המשפטיות הכרוכות בניהול עסק ועריכת הסכמים ככללם, הינם סבוכים ומורכבים, עניין הדורש מכם - קהל לקוחותינו, להקדיש את מירב מרצכם וזמנכם על מנת לעמוד על זכויותיכם שלא אחת נשללו מכם ע"י מאן דהוא, וזאת מבלי לרכוש את הידע המקצועי הדרוש לשם השגת המטרה.

מטרתנו כעורכי דין הינה לשמש לכם שופר וקול, תוך הצגת העובדות והטיעונים בשפה המשפטית הן בין כתלי ביהמ"ש, הן במסגרת מו"מ והן על גבי דפי ההסכם, תוך השגת התוצאה הטובה ביותר עבור קהל לקוחותינו.

אנו מאמינים כי עורך הדין מחויב להציג ללקוחותיו את הבעיות ואת השאלות המשפטיות הנובעות מתיק ו/או עסקה בצורה פשוטה וברורה, תוך סבלנות מרובה ויצירת אמון הדדי - דבר שלבטח יקל על כל הצדדים.
משרדנו עוסק בתחומי משפט מגוונים לרבות מקרקעין, דיני חברות, דיני עבודה, עריכת הסכמים, תביעות כספיות, דיני בנקאות, לשון הרע, הוצאה לפועל, עיזבונות, צוואות, נזיקין, זכויות יוצרים וייעוץ משפטי כללי.
השותפים במשרד, עו"ד ונוטריון אוהד נאמן ועו"ד קובי פרידמן, צברו שנים של ניסיון בתחום האזרחי-מסחרי, ובין מגוון לקוחותינו ניתן למצוא, לקוחות פרטיים, מסחריים וחברות. כמו כן, אנו מלווים יזמים החל משלב הרעיון הראשוני ועד לשלב בו החברה עומדת על שתי רגליה, או עד למכירתה לגורמים עסקיים.

מאז יום היווסדנו עסקנו במו"מ לקראת מכירת פעילויות של חברות, עריכת הסכמים למכירת פעילויות של חברות, עריכת הסכמי השקעה, עריכת הסכמי מייסדים, ייצוג חברות בבתי משפט בתביעות כספיות, חוזיות ועוד כהנה וכהנה תחומי משפט מגוונים.

אנו מחויבים לייצוג משפטי ברמה הגבוהה ביותר תוך שמירה על האינטרסים שלכם - קהל לקוחותינו.

אנו מאמינים כי טובת הלקוח הינה מעל לכל, וזו איננה אך סיסמא, אם כי נר לרגלינו.

אנחנו עומדים לשירותכם תמיד ונשמח לעבוד בשיתוף פעולה עימכם.

 

שלכם,
פרידמן-נאמן, משרד עורכי דין